niedziela, 13 września 2015

55.Poniedziałek ze słodkościami

Pralinki bananowe z kaszy manny z orzechami laskowymi w środku,sezamem,wiórkami lub kakaem


Wizyta u babci była udana,jednak poprawa humoru była tylko prze chwilę.Ciągły natłok myśli nie pozwala mi się skupić na niczym poza tym o czym nieustannie myślę.Do tego dochodzi jeszcze zepsuty laptop i zakup nowego.Muszę jak najszybciej wszystko zgrać bo nigdy nie wiem kiedy przestanie ładować,a jeśli tak się stanie wszystko przepadnie.No cóż,odkładane pieniądze pójdą na nowego laptopa,czyli wychodzi jak zwykle źle.Co jeszcze mi się przytrafi?Czas zacząć szukać zalet w dniu bo widze tylko wady..chociaż?
_________________________________________________________________________________

Coś się dzieje,coś jest nie tak.Już było dobrze,akceptowałam siebie i znów powróciły złe myśli.Przytyłam a wraz z tym przybyły myśli,te których nie powinno być.Chciałabym widzieć we wszystkim kolory,świat szary i bury to nie świat w których chcę żyć,powinnam cieszyć się chwilą a nie myśleć nad tym co było i co będzie.Teraz jestem zdrowa i tak niech pozostanie jednak moim zadaniem teraz jest walka z myślami,muszę odpędzić złe myśli i przywołać te dobre.

5 komentarzy:

 1. Dobre pralinki, piękniutkie *,* ale wiesz, pomyśl. Teraz nie do końca akceptujesz siebie, ale jak czułaś się, gdy ważyłaś mniej? Na pewno było Ci gorzej na duchu i byłaś słabsza fizycznie. Dlatego nie możesz zaprzepaścić tego, co odzyskałaś. Masz wszystko czego potrzebujesz do normalności :)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne te pralinki!
  Chciałabym Ci coś poradzić na te złe myśli, ale sama się z nimi wciąż biję- jedyne co mi pomaga, to spacer czy joga, tłumaczenie sobie, że szkoda mi swoich najlepszych dni by je marnować na rozterkę ' zjeść jeszcze jednego ziemniaka czy nie' :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o kurcze pycha! :O az sie zaslinie xd

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne, jak wielkie wyroby Ferrero. Jadłabym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie pogardzilabym takimi pralinkami! <3

  OdpowiedzUsuń